Darba laika uzkaites sistēmas izstrāde

Par projektu

Darba laika uzskaite pamatā ir vienkārša, taču izaicinājumi rodas tajā brīdī, kad nepieciešams datus integrēt ar citām sistēmām un vienlaikus padarīt šo sistēmu lietotājiem maksimāli ērtu.

1) Izvēlēties gatavu produktu

Gatavā produktā būs daudz funkciju, iespējams daļa no tām nekad netiks lietotas, savukārt, daži produktā nodefinētie principi var pat sistēmatizēt pašu procesu uzņēmumā. Citu sistēmu integrācija iespējams būs jāpielāgo šim produktam.Šajā scenārijā jārēķinās ar pastāvīgām izmaksām par licencenēm un uzturēšanu.

2) Veikt izstrādi izmantojot kādu no tā saucamajāmno code development platforms

Piemēram, ar Microsoft Power Apps daudz ko var izdarīt ar minimālām programmēšanas zināšanām, bet kā parasti šādos gadījumos, lai realizētu pēdējos 20% prasību ir nepieciešams 80% darba un zinašanu ieguldījums. Pirms izvēlēties šo ceļu ir jāpārliecinās vai visas būtiskās funkcijas un datu apjoms būs tāds, ko var realizēt ar šo stadartizēto risinājumu. Vēl jārēķinās ar to, ka par katru lietotāju būs jāapmaksā produkta izmantošanas licence.

3) Pielāgots risinājums

Pielāgotā risinājumā izveid var būt saistīta ar augstākām investīcijām, taču ir iespējams izveidot tikai nepieciešamās funkcijas un integrācijas, tādējādi samazinot izmaksas uzturēšanā.

Realizētais risinājums

informācijas ievadi, ar datu ielādi no biznesa sistēmas. Attiecīgi klientu dati un produkti glabājās biznesa sistēmā. Savukārt, stundas tika reģistrētas izstrādātajā risinājumā, kura uzturēšanas izmaksas nav atkarīgas no lietotāju skaita.
No apkopotajiem datiem, tika sagatavotas atskaites ar Power BI, kas nodrošināja rādījumus priekš vadības lēmumu pieņemšanas.

Raksti mums un mēs piemeklēsim labāko risinājumu!