Par mums

A picture depicting a handshake

Tavas izaugsmes partneris

Mēs automatizēsim Jūsu uzņēmuma biznesa procesus, atjaunosim tēlu, kā arī nodrošināsim izstrādātās programmatūras stabilu darbību un attīstību.

Mūsu klienti

Programmatūras izstrādē ir jārēķinās ar tādiem aspektiem kā lietojamība, ātrdarbība, drošība, sadarbspēja, amortizācija, apmācības u.c. Tādēļ nepieciešama komanda, kas papildina viens otra prasmes. Tipiski klienti mūs izvēlas, lai mēs tiem realizētu 3-6 mēnešus garus projektus ar 3-6 cilvēku lielu komandu.

Kvalitāte

Darbā ar aprobētām tehnoloģijām ir izstrādāti iekšējie standarti, kas tiek nodrošināti arī tad, ja klients tos nav pieprasījis.
Kvalitāts standartos iekļauts:

  • Drošības risku mazināšanas stratēģija
  • Veiktspējas optimizācijas pasākumu komplekss
  • SEO optimizācijas vadlīnijas
  • Sociālo tīklu integrācijas prasības
  • Kritisko aspektu kontrolsaraksti

Pieredze

20 gadu laikā uzkrātā pieredze biznesa procesu automatizācijā, ļauj piemeklēt optimālu tehnisko risinājumu, mazināt riskus un maksimizēt investīciju atdevi, kā arī nodrošināt ar vērtīgām konsultācijām visā sadarbības periodā.

Apmācība un sertifikācija

Uzņēmuma darbinieki nemitīgi papildina zināšanas, lai nodrošinātu augstas kvalitātes ekspertu pakalpojumu.

Atzinība un sabiedriskā aktivitāte

Cloud Enterprise Systems ir aktīvs dalībnieks Jelgavas izglītības kopienā sadarbojoties ar mācību iestādēm, kā arī aktīvi iesaistoties valsts politikas veidošanas procesā pārstāvot uzņēmēj darbības jomu.